Postaw na parkiet marmurowy i bądź EKO

BlogMarmur
Parkiet marmurowy ułożony w piękny wzór

Firma IdealStones ma przyjemność zaprezentować Państwu tegoroczną nowość kamieniarską – parkiet marmurowy. Od teraz parkiet nie musi być tylko drewniany – postaw na marmur na podłodze!

Parkiet marmurowy -inwestycja na lata!

Stoisz właśnie przed wyborem materiału na podłogi w swoim domu lub apartamencie? Nie szukaj dłużej- mamy dla Ciebie ideale rozwiązanie! Połączenie klasyki i nowoczesności – parkiet marmurowy Rzeszów.

Jeśli podłoga to tylko z marmuru!

Podobają Ci się klasyczne i eleganckie rozwiązania, ale jednocześnie chcesz, aby Twoje wnętrze było nowoczesne i na czasie? Wybierz ponadczasowy parkiet marmurowy. Zdecyduj się na najnowszy trend i zyskaj piękną posadzkę. Szeroka i szlachetna gama kolorystyczna marmuru dodatkowo zostaje podkreślona po ułożeniu go w formie parkietu. Przylegające do siebie parkietowe klepki eksponują łagodne i delikatne barwy kremowego marmuru jak Dune Beige czy Petra Beige. Różnorodność struktur w obrębie jasnego kamienia w połączeniu ze wzorem parkietu gwarantuje spektakularny efekt.

Parkiet marmurowy – temat dużego formatu

Nasz parkiet wykonany z marmuru to wielkoformatowe płyty w formacie 227 x 113,5 cm o grubości 2 cm, które gwarantują efekt świetlistej i polerowanej powierzchni. Parkiet marmurowy IdealStones to produkt nie tylko przeznaczony do dekoracji podłóg i posadzek, ale również ścian. Skontaktuj się z naszym działem handlowym, a z chęcią pomożemy Ci dopasować nasz najlepszą możliwą opcję do Twojego wnętrza. Dodatkowo na stronie idealstones.pl znajdzie zdjęcia z realizacji, którymi śmiało możesz się zainspirować.

Parkiet marmurowy – bądź EKO!

Cieszące się rosnącą coraz większą popularnością domy pasywne to nie tylko bardzo dobre parametry izolacji elementów użytych do budowy.  Dla zapewnienia jak najmniejszego zużycia energii  podczas użytkowania warto postawić na elementy wykończenia o wysokich parametrach termoregulacyjnych. W ten standard domu energooszczędnego doskonale wpisują się schody kamienne i parkiet marmurowy na podłodze.

Dom energooszczędny w marmurowej postaci!

O tym, jak kamień naturalny na podłogach i posadzkach wpisuje się w standard energooszczędności, można by pisać długo. Do najważniejszych argumentów należą przede wszystkim:

  • kamień naturalny odpowiada podstawowej kwestii życia w zgodzie ze środowiskiem naturalnym – marmur to przecież 100% natury.
  • marmur ponadto bardzo dobrze przewodzi i łatwo oddaje ciepło, dzięki czemu podłoga z kamienia naturalnego w formie parkietu świetnie sprawdza się na ogrzewaniu podłogowym elektrycznym lub ogrzewaniu podłogowym wodnym.

–  marmur posiada przede wszystkim bardzo dobre własności termiczne – nie tylko świetnie przepuszcza zimą ciepło z ogrzewania podłogowego, ale również zapewnia darmową klimatyzację latem – daje uczucie przyjemnego chłodu.

–  parkiet marmurowy w domu to rozwiązanie bardzo praktyczne z punktu widzenia łatwości utrzymania go w czystości.

Gdzie znajdziesz najlepszą ofertę?

Jeżeli chcesz, aby na Twojej podłodze zagościł wysokiej jakości parkiet marmurowy to znak, że musisz zajrzeć na stronę internetową idealstones.pl! Znajdziesz tam nie tylko kamienie do wyboru, ale również zdjęcia realizacji, którymi możesz się zainspirować. Dlaczego IdealStones? To bardzo proste. Przygotowujemy indywidualne zamówienia, dbając o najmniejszy szczegół,. Korzystamy wyłącznie z kamieni o najwyższej jakości. Gwarantujemy, że wykonane przez nas produkty będą towarzyszyć Ci latami!

Zobacz także: RZEŹBA – TEMAT PRZEWODNI TARGÓW SACROEXPO 2019

Przeczytaj również: BLAT KAMIENNY DO KUCHNI – FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top