Ołtarze

Ołtarze znajdują się w centrum uwagi każdej osoby, która odwiedza miejsce sakralne. Dlatego tak ważne jest, aby były one całkowicie niepowtarzalne i zapierały dech w piersi. Te wykonane z marmuru lub granitu cieszą się największą popularnością. Szczególnie dobrze prezentują się ołtarze kamienne w połączeniu z brązem, miedzią, szkłem i drewnem. Odpowiadając na wymagania stawiane przez sztukę sakralną, wprowadzamy do naszych prac tradycyjne, czasem historyczne techniki, wspomagane rozwiązaniami całkiem współczesnymi, nowoczesnymi, wręcz nowatorskimi.

Nasza rada

Podczas wyboru kamienia na ołtarz najlepiej kierować się nie tylko upodobaniami, ale również stylem i barwami, które opanowały obiekt sakralny. Ołtarz wraz z innymi elementami wnętrza powinny stanowić spójną całość.

Nasi specjaliści mogą wykonać dla Państwa nie tylko klasyczne ołtarze o regularnych kształtach, ale również te, które rzeźbione są ręcznie i przyjmują nietypowy wygląd. Taki zabieg spowoduje, że całe wnętrze będzie wyglądać niezwykle efektownie. Nowoczesne techniki szlifierskie pozwalają uchwycić to co nieuchwytne, a dzięki temu ołtarze nadają obiektom sakralnym tego szczególnego klimatu, bez którego nie ma prawdziwej świątyni.

Jak wygląda cały proces? Należy umówić się z naszymi specjalistami na spotkanie i omówić szczegóły projektu. Kolejnym etapem będą pomiary, wykonanie ołtarzu, a następnie montaż.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top