Kamień w domu wygląda niezwykle elegancko i naturalnie. Pasuje zarówno do wnętrz stylizowanych jak i tych bardzo nowoczesnych, industrialnych. Można go wykorzystać z powodzeniem na mniejszych lub większych powierzchniach lub jako interesujący detal, szczegół podkreślający charakter miejsca. Kamień ten świetnie się komponuje z otoczeniem, z biegiem lat nabiera coraz bardziej szlachetnego wyglądu. Dodaje wnętrzom powagi, ale też może ożywić pomieszczenie, dodając mu światła i blasku. Jego rola dekoracyjna jest nie do przecenienia.

IdealStones łączy w sobie kunszt tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnymi trendami i technologią.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie:

  • projektu
  • pomiarów
  • przygotowania kamienia (impregnacja oraz docięcie)
  • montażu

Nasza rada:

Zanim zdecydujesz się na konkretny kamień do domu, wybierz jego klasę, czyli stopień pochłaniania wilgoci. Najmniej chłoną wilgoć granity, alabastry, kwarcyty i niektóre marmury (Botticino, Carrara). Do najbardziej chłonnych należą marmury Verde Alpi, Verde Aver, Verde Guatemala czy piaskowce.

Nasi doradcy są po to, by pomóc Państwu w dokonaniu właściwego wyboru. O kamieniu wiedzą chyba wszystko i ciągle pogłębiają swą wiedzę i umiejętności. Z nimi będą mogli Państwo wybrać najlepszy materiał na posadzkę, schody, blat czy parapet, a Wasz dom zyska nietuzinkową oprawę.