Brodziki kamienne na wymiar to elegancka i bardzo naturalna alternatywa dla brodzików wykonanych z akrylu, stali czy ceramiki. Z kamienia można wykonać sam brodzik lub kompleksowo wykończyć prysznic, wykorzystując kamienne panele ścienne. Kamienny niski brodzik na wymiar pozwala na dowolne zaaranżowanie przestrzeni łazienki, ze względu na fakt, że zastosować tutaj można dowolny niemal rodzaj kamienia oraz nadać mu można niemal dowolny kształt. Szkodliwy wpływ wody czy kosmetyków ogranicza się, stosując odpowiednią impregnację i pielęgnację kamienia użytego do wykonania płaskiego kamiennego brodzika.
brodziki

Zalety brodzików z kamienia IVO ciętych na wymiar:

  • porowata powierzchnia zapobiega poślizgnięciu
  • niezwykle trwałe i eleganckie
  • duże możliwości aranżacyjne

Do wykonania cienkiego brodzika na wymiar można użyć każdego rodzaju kamienia, chociaż do najpopularniejszych należą brodziki granitowe oraz brodziki kwarcytowe. Jedynym minusem brodzika z kamienia jest jego waga, która możne dochodzić do 50 kg.
Remont łazienki nie musi być kosztowny. Wręcz przeciwnie, może być szybki, łatwy i niedrogi:

  • przy wymianie brodzika nie trzeba skuwać wszystkich płytek w łazience – wystarczy na istniejących płytkach położyc panele ścienne IdealStones, osadzić brodzik
  • remont łazienki nie musi trwać tygodniami – montaż brodzików i paneli ściennych IdealStones nie wymaga skuwania płytek
  • montaż paneli ściennych i brodzików IdealStones jest prosty i łatwy

Panele ścienne na wymiar są dużymi taflami materiału, nie ma fug, łatwo je utrzymać w czystości. Ich zaletą jest fakt, że mogą zasłonić i wyrównać wszelkie i niedoskonałości ściany przy brodziku.

Nasza rada:

Do czyszczenia kamienia, z którego wykonany jest brodzik, nie należy używać preparatów przeznaczonych do czyszczenia brodzików z tworzyw sztucznych. Szczególnie niebezpieczny dla brodzika jest chlor czy kwasy, które są zawarte w popularnych, chemicznych preparatach do czyszczenia kamienia i osadów z mydła i wody.

Folder oferowanych przez nas płaskich brodzików:

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas brodzikami. Folder można pobrać tutaj:

Film promocyjny naszych brodzików IVO

PRODUKTY

WIZUALIZACJE