Chcieliby Państwo posiadać na posadzce lub na ścianie kamienne elementy bez widocznych łączeń i przejść pomiędzy żyłami lub smugami charakterystycznymi dla materiału naturalnego, jakim jest kamień. Spoiny i fugi są niemal niewidoczne dla oka. Dzięki technice STONEVISION można dopasować do siebie kamienne elementy w taki sposób, że ułożona z kamiennych tafli ściana lub posadzka będzie jednolita, dopasowana żyłami i smugami łączącymi się ze sobą. W ten sposób wizualnie uzyskają Państwo efekt jednej, jednorodnej tafli kamienia na ścianie czy podłodze. Osiąga się wówczas efekt przestrzeni.

Jak to robimy w IdealStones?

  1. Skanujemy slab lub pas materiału kamiennego
  2. Dzielimy posadzkę lub ścianę na elementy składowe
  3. Przygotowujemy rozkrój materiału kamiennego w oparciu o skan i podział miejsca docelowego
  4. Dopasowujemy elementy składowe posadzki lub ściany, tak, aby żyły i plamy występujące naturalnie w kamieniu jak najbardziej do siebie pasowały. Elementy umieszczamy pod różnymi kątami i w różnych miejscach( co przypomina nieco układanie nieba z 1500 puzzli…)
  5. Uzyskujemy wizualizację

Technika STONEVISION nie jest łatwa. Wymaga czasu i doświadczenia pracowników, wymaga też odpowiedniego sprzętu, ale efekt jaki można uzyskać w pomieszczeniu zapiera dech w piersiach. Bezcenny!