Umywalki

Umywalka kamienna

Może zostać wykonana z różnych materiałów, np. marmur, onyks, granit lub trawertyn.

Umywalka z konglomeratu

Łatwe w utrzymaniu – wystarczy okresowo je wyczyścić i zaimpregnować, co gwarantuje trwałość na wiele lat.

Zlew kuchenny

Niezwykle trwałe i łatwe w pielęgnacji, a co więcej wprowadzają do ogrodu niezwykły klimat, dzięki któremu czujemy się bliżej natury.

W ofercie IdealStones znajdą Państwo umywalki kamienne i odlewane.

Te wykonane z kamienia to szlachetny element wyposażenia ekskluzywnej łazienki. Dodają oryginalności i luksusu. W ofercie IdealStones znajdują się umywalki kamienne wykonane z granitu, marmuru oraz trawertynu. Różnorodność wzorów, barw i form, pozwala zachować indywidualny charakter łazienki. Co więcej, umywalki kamienne są niezwykle trwałe, dlatego też towarzyszyć Wam będą przez wiele długich lat.

Natomiast umywalki odlewane z marmuru syntetycznego to materiał lżejszy od naturalnego kamienia. Odlewa się je poprzez połączenie składników mineralnych, takich jak mączka marmurowa oraz żywica poliestrowa. Powstałą mieszankę wylewa się do przygotowanej wcześniej formy, pokrytej powłoką żelkotu, który nadaje odlewanemu produktowi atrakcyjnego połysku. Po utwardzeniu masy powstaje niemal gotowy wyrób, który należy poddać niewielkiej, dalszej obróbce, na przykład polerowaniu.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo również zlewy do kuchni z kwarcu.

Zlewozmywaki kwarcowe to funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących trwałość, solidność wykonania oraz estetykę. Utrzymanie zlewozmywaka kuchennego w czystości nigdy jeszcze nie było tak proste. Wystarczy po użyciu jedynie przetrzeć szmatką nasączoną wodą z płynem do mycia naczyń, po czym wytrzeć do sucha.

W IdealStones znajdziecie Państwo rozwiązania zarówno do niewielkich kuchni, gdzie należy zachować niezwykłą funkcjonalność oraz do dużych, przestronnych, gdzie forma zlewozmywaka kwarcowego może być zdecydowanie bardziej okazała. Przy wykonaniu zlewozmywaków kwarcowych na indywidualne zlecenie, ustalamy ilość i rozmieszczenie dodatkowych otworów. Dzięki temu zyskują Państwo wygodę używania dozownika mydła, płynu czy pokrętła korka zamykającego odpływ.

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top