Zlewozmywaki kwarcowe to funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących trwałość, solidność wykonania oraz estetykę. Utrzymanie zlewozmywaka kuchennego w czystości nigdy jeszcze nie było tak proste. Zlewozmywaki kwarcowe wystarczy po użyciu jedynie przetrzeć szmatką nasączoną wodą z płynem do mycia naczyń, po czym wytrzeć do sucha.

Charakterystyka zlewozmywaka kwarcowego:

  • gładka i jednolita powierzchnia
  • przyjemne w dotyku
  • dają wrażenie ciepła
  • delikatny połysk
  • łatwe do utrzymania w czystości

Do eleganckiej kuchni będzie pasował zarówno zlewozmywak jedno, jak i dwu i półtora-komorowy w kształcie uzależnionym od pozostałych szczegółów umeblowania i wyposażenia kuchennego. Mogą Państwo wybierać spośród zlewozmywaków kwarcowych okrągłych, narożnych, prostokątnych lub innych winteresującym kształcie.

Zlewozmywak kwarcowy to wybór, który jest zdeterminowany przez indywidualny gust, wielkość kuchni, indywidualne potrzeby Klienta. Stąd oferta IdealStones: bogactwo kolorów, kształtów i rozmiarów.

KOLORY

U nas znajdziecie Państwo rozwiązania zarówno do niewielkich kuchni, gdzie należy zachować niezwykłą funkcjonalność, oraz do kuchni dużych, przestronnych, gdzie forma zlewozmywaka kwarcowego może być zdecydowanie bardziej okazała. Przy wykonaniu zlewozmywaków kwarcowych na indywidualne zlecenie, ustalamy ilość i rozmieszczenie dodatkowych otworów. Dzięki temu zyskują Państwo wygodę używania dozownika mydła, płynu czy pokrętła korka zamykającego odpływ.

Nasza rada:

Decydując się na zlewozmywak kwarcowy do swojej kuchni, zastanów się, czy nie dobrać go kolorystycznie do blatu czy płytek ściennych. Dzięki nowoczesnej technologii, zlewozmywak kwarcowy może mieć każdy, wymarzony przez Panią Domu, kolor.

Foldery zlewozmywaków