Kamień naturalny to idealny, elegancki materiał służący do wykończenia schodów wewnętrznych, które często są integralną częścią salonu. Podkreślą indywidualny charakter wnętrza, dodadzą luksusu. Wewnętrzne schody marmurowe, podobnie jak schody granitowe, są praktycznie niezniszczalne. Zyskują Państwo dzięki nim uniwersalne, ponadczasowe wnętrze.
Kamienne schody wewnętrzne nie są narażone na działanie temperatur i wilgoci, więc wybór materiału jest kwestią decyzji inwestora. Schody wewnętrzne z kamienia to tysiące możliwości dla miłośników kamienia. Można tu zdecydować się na niemal każdy jego rodzaj. Od marmuru, po granit, kwarc, kwarcogranit, trawertyn. W zależności od całości aranżacji domu, kamień można łączyć ze szkłem, drewnem czy metalem. Najważniejsze, aby schody nie zdominowały wnętrza swoją masą.

Wykonamy:

  • schody zabiegowe
  • schody dywanowe
  • schody na betonie
  • schody samonośne
  • łączymy kamień z elementami metalowymi, drewnianymi i szklanymi

Nasza rada:

Drobne uszkodzenia schodów kamiennych wewnętrznych naprawia się przez zastosowanie szpachli epoksydowej lub cementowej. Odpowiednie impregnaty chronią schody granitowe lub marmurowe przed wpływem czynników atmosferycznych, grzybami i porostami oraz ewentualnymi przebarwieniami.