Najlepszym świadectwem i najlepszą rekomendacją dobrze wykonanej pracy jest ilość realizowanych przez nas inwestycji. Daliśmy się poznać jako firma, która do projektów podchodzi solidnie i rzetelnie, realizując je przy udziale najlepszych materiałów, rzetelnie dopracowanego projektu i precyzyjnej obróbki, oraz najlepszych fachowców. Stąd rocznie realizujemy prace kamieniarskie w kilkunastu dużych rezydencjach, wykonujemy okładziny kamienne ścian, posadzek czy recepcji dla kilkunastu firm i instytucji, kamienne okładziny schodów i posadzek w około 30 obiektach sakralnych. Zaufało nam setki klientów indywidualnych,dla których wykonaliśmy niepowtarzalne kamienne blaty, posadzki, okładziny ścian i schodów, kominków, brodziki i inne elementy z kamienia naturalnego w całej Polsce.

O jakości naszych prac świadczą również zlecenie zza granicy. Mamy zadowolonych klientów we Francji, w Niemczech, Belgii czy Izraelu.

Często zapraszają nas do kooperacji inne firmy – biura projektowe, architekci wnętrz, firmy zajmujące się kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Współpracujemy z artystami, przenosząc na kamień ich pomysły. Współpracujemy przy realizacji często bardzo skomplikowanych projektów, zyskując uznanie w środowisku związanym z branżą budowlaną, wnętrzarską. Bez solidnej pracy i bez doskonałego materiału nie moglibyśmy być partnerami dla wymagających przedstawicieli firm branży.