Stany magazynowe IdealStones

Blog
Stany magazynowe z kamieniami naturalnymi w różnych kolorach

Już są, nowe stany magazynowe. Dzięki stronie internetowej idealstones.pl szybko i łatwo sprawdzisz, w jakich ilościach dostępne są materiały, takie jak płytki, pasy i slaby, np. z granitu, marmuru, kwarcytu, trawertynu czy onyxu!

Stany magazynowe – poznaj naszą ofertę!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy i sprawdzenia, jakie są aktualne stany magazynowe. Na stronie internetowej, znajdziecie Państwo bieżący asortyment płyt oraz bloków kamiennych. Nasz zaawansowany mechanizm filtrowania pozwala na wyszukiwanie kamienia poprzez materiał, typ, kolor, wykończenie powierzchni czy po prostu za pomocą nazwy.

Co więcej, w tabeli znajdą Państwo dokładny wymiar oraz ilość posiadanych przez nas granitów, marmurów, trawertynów, onyksów i kwarcytów. Za pomocą formularza ofertowego z łatwością prześlą do nas Państwo zapytanie dotyczące wyceny planowanej inwestycji, np. blatu kuchennego, blatu łazienkowego, brodzika, parapetów, posadzki, listew przypodłogowych, schodów, okładziny kominka czy tarasu.

Aby sprawdzić stany magazynowe firmy IdealStones, wystarczy kliknąć tutaj.

Stany magazynowe – jak z nich korzystać?

  1. Określ, jaki rodzaj kamienia Cię interesuje.

Czy jest to może trwały granit, który będzie stanowił stopnice Twoich schodów? Czy też może elegancki marmur na posadzkę w Twojej łazience? A może ponadczasowy kwarcyt na panele i brodziki IVO cięte na wymiar?

  1. Zdefiniuj jaki typ kamienia potrzebujesz.

Nasze stany magazynowe kamienia naturalnego, bogate są w różne rodzaje materiałów, dlatego świetnie, jeżeli określisz nam konkretnie, czego potrzebujesz. Mogą to być:

  • Slaby – duże tafle materiału, o długości około 3000 mm i szerokości wahającej się od 1000 mm do 2000 mm. Idealnie, jeśli Twoja inwestycja przewiduje duże elementy kamienne z małą ilością łączeń.
  • Pasy – długie i wąskie płyty, o długości około 3000 mm i szerokości maksymalnej 1000 mm. Płytki to gotowy produkt o określonych wymiarach, najczęściej używane to 60x60x2 cm, 61×30,5×1 cm, 60x30x2 cm lub 30,5×30,5×1 cm.
  1. O jakim wykończeniu powierzchni myślisz?

Nasze stany magazynowe kamienia naturalnego Czy ma być to lśniący poler, czy też chropowaty płomień (mat)?

  • Poler świetnie sprawdzi się na blacie czy innych elementach kamiennych wewnątrz domu.
  • Powierzchnia chropowata stanowi idealną powierzchnię antypoślizgową na nawierzchniach zewnętrznych, np. schodach, tarasach czy chodnikach.

Co więcej, na życzenie klienta, IdealStones może zmatowić powierzchnię kamienia lub sztucznie ją postarzyć, stosując tzw. antyk.

Stany magazynowe – skontaktuj się z nami!

  1. Wybierz kolor kamienia.

Nasze stany magazynowe kamienia obejmują materiały o różnych odcieniach.  Jeśli w Twojej kuchni wspaniale wyglądałby jasny blat i dokładnie wiesz, jakiego efektu oczekujesz, to trafiłeś w dobre miejsce. Tu za pomocą suwaków możesz odfiltrować kolory materiału, które Cię interesują lub odezwać się do naszego biura obsługi klienta!

  1. Znasz nazwę kamienia, którego szukasz?

Znajomy polecił Ci konkretny kamień, z którego jest bardzo zadowolony? Wyszukaj go po nazwie! Możesz szybko sprawdzić, czy aktualnie posiadamy go w ofercie. Jeśli nie, skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci informacji o najbliższej spodziewanej dostawie lub zaproponujemy trafiony zamiennik.

  1. Znalazłeś materiał, którego szukałeś, przeszukując nasze wysokie stany magazynowe?

Świetnie, nie pozostaje nic innego, jak przesłanie zapytania o ofertę. Opisz dokładnie w uwagach, czego potrzebujesz i jakie wymiary mają elementy.

Jeśli posiadasz wstępne szkice bądź rysunki, możesz nam je udostępnić drogą mailową. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń do nas! Nasi fachowcy z chęcią udzielą wszystkich niezbędnych informacji, doradzą jak dobrać najlepszy materiał oraz zaproponują sposób wykończenia i obróbki kamienia.

Zobacz także: SCHODY KAMIENNE? ŚWIETNY WYBÓR

Przeczytaj również: KAWA NA BLAT!

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top