Zlew kuchenny

Zlew kuchenny z kwarcu to funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących trwałość, solidność wykonania oraz estetykę. Utrzymanie zlewozmywaka w czystości to bardzo prosta sprawa, ponieważ wystarczy po użyciu jedynie przetrzeć szmatką nasączoną wodą z płynem do mycia naczyń, a następnie wytrzeć do sucha.

Do eleganckiej kuchni będzie pasował zarówno zlew kuchenny jedno-, jak i dwu- i półtorakomorowy w kształcie uzależnionym od pozostałych szczegółów umeblowania i wyposażenia kuchennego.

Nasza rada

Decydując się na zlewozmywak kwarcowy do swojej kuchni, należy zastanowić się nad jego kolorem. Musi być on odpowiednio dobrany do całego wyposażenia kuchni, aby zlewozmywak podkreślał piękno pomieszczenia, a nie się z niego wyróżniał.

W naszej firmie znajdą Państwo rozwiązania równo do niewielkich kuchni, gdzie należy zachować funkcjonalność oraz do kuchni dużych, gdzie zlew kuchenny może być zdecydowanie bardziej okazały.

Przy wykonywaniu zamówienia na zlew kuchenny na indywidualne zlecenie, ustalamy ilość i rozmieszczenie dodatkowych otworów. Dzięki temu zyskują Państwo wygodę używania dozownika mydła, płynu czy pokrętła korka zamykającego odpływ.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top