Umywalka z konglomeratu

Umywalka z konglomeratu cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ wykonana jest z bardzo trwałego materiału, który idealnie prezentuje się w zestawieniu z każdym możliwym designem wykończenia pomieszczenia.

Umywalka z konglomeratu dostępna jest wielu ciekawych kształtach i szerokiej gamie kolorystycznej, która jest gwarancją, iż znajdą Państwo dla siebie produkt idealny, który służyć będzie Wam latami bez konieczności wymiany. Konglomerat to w większości zmielony kamień naturalny, który zagęszczony został żywicą, dzięki czemu materiał ten jest niesamowicie odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania, uszkodzenia i upływ czasu.

Nasza rada

Aby zachować umywalkę w dobrej kondycji, należy od czasu do czasu czyścić ją odpowiednimi środkami. Stosowanie zbyt mocnej chemii może sprawić, iż konglomerat zacznie zmieniać swoją barwę. Dlatego tak ważne jest, aby stosować się do instrukcji pielęgnacyjnej dołączonej do produktu.

Umywalka z konglomeratu to pewność, iż wydali Państwo pieniądze na ponadczasowy produkt, który równocześnie jest niezwykle trwały. Najpopularniejszymi kolorami, w jakich występuje umywalka z konglomeratu są oczywiście biel i czerń, które świetnie prezentują się w połączeniu z innymi barwami.

Dodatkowo podczas składania zamówienia, mają Państwo możliwość zgłoszenia, w jaki sposób wykończona ma zostać górna powierzchnia umywalki – połysk lub mat. Obie opcje wyglądanie bardzo awangardowo i nowocześnie.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top