Umywalka kamienna z naturalnego tworzywa

Umywalka kamienna z naturalnego tworzywa, to w ostatnim czasie jeden z najchętniej wybieranych elementów wyposażenia łazienek. Jej trwałość i niepowtarzalny wygląd sprawiają, że zdobywają co raz więcej zwolenników.
Umywalka kamienna może zostać wykonana z różnych materiałów, np. marmur, onyks, granit lub trawertyn. Każdy z nich jest niepowtarzalny i z pewnością sprawi, iż Państwa łazienka wyglądać będzie niezwykle stylowo.

Nasza rada

Zarówno trawertyn, jak i piaskowiec do łazienki należy zaimpregnować, czyli zabezpieczyć go przed zgubnym wpływem wilgoci, która wnikając w pory kamienia i może zmieniać jego barwę. Pierwszą impregnacją zajmujemy się nasza firma, natomiast każdą kolejną można naszym specjalistom lub wykonać je samodzielnie według instrukcji, którą otrzymają Państwo przy odbiorze realizacji.

Dla osób, które cenią sobie design i elegancję, umywalka kamienna będzie jednym z najlepszych wyborów. Idealnie wpasuje się do stylu, który wybrali Państwo do urządzenia łazienki.

Umywalka kamienna dostępna jest w różnych rozmiarach i kształtach, w zależności od Państwa preferencji. Jak wygląda cały proces zakupowy? W pierwszej kolejności należy skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta i umówić się na spotkanie. Kiedy pojawią się Państwo w siedzibie naszej firmy, pomożemy wybrać odpowiedni materiał, a następnie wykonamy projekt i wizualizację.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top