Schody kamienne zewnętrzne

Wybór odpowiedniego materiału na schody kamienne zewnętrzne jest bardzo ważną decyzją, która rzutować będzie na trwałość projektu. Zewnętrzne schody wykonane z kamienia narażone są na wiele niekorzystnych czynników atmosferycznych, dlatego też materiał, na który Państwo postawią, powinien być niezwykle wytrzymały i trwały, co zdecydowanie wydłuży jego żywotność.

Zdecydowanie najlepszym wyborem na schody kamienne zewnętrzne będzie granit. Cechuje go duża wytrzymałość, niska ścieralność i odporność na zmiany temperatur i pogody. Dodatkowo w naszej ofercie występuje on w szerokiej gamie kolorystyczne, dzięki czemu każdy z Państwa znajdzie coś idealnego dla siebie.

Nasza rada

Aby schody z kamienia naturalnego zachowały swój niepowtarzalny wygląd, należy od czasu do czasu umyć je za pomocą wody pod ciśnieniem. Jeżeli chodzi natomiast o detergenty, to trzeba upewnić się, iż w składzie nie znajdują się mocne substancje chemiczne, które mogłyby spowodować zniszczenie powierzchni kamienia.

Schody kamienne zewnętrzne wykonane z granitu będą eleganckim elementem wykończeniowym, który dopełni wygląd Państwa domu. Jak wygląda proces zakupowy? Wystarczy, że spotkają się Państwo z jednym z naszych specjalistów i przekażą mu swoje oczekiwania. My zajmiemy się resztą! Wykonamy pomiar, pomożemy wybrać odpowiedni materiał na schody kamienne zewnętrzne, przygotujemy projekt i na samym końcu zamontujemy produkt w Państwa domu.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top