Schody kamienne wewnętrzne

Klatka schodowa wewnątrz domu to bardzo ważne miejsce, które powinno wyglądać bardzo elegancko, a przy tym być niezwykle funkcjonalne. Dlatego świetnym pomysłem jest postawienie na schody kamienne wewnątrz, które dodadzą całemu domowi uroku i klasy. Jaki kamień wybrać do ich wykonania? Nasze wieloletnie doświadczenie podpowiada – marmur lub granit. Oba te kamienie pozwolą na wykonanie niezwykle efektownego elementu, który odmieni wygląd Twojego domu, a równocześnie będzie trwały i odporny na upływ czasu.

Schody kamienne wewnętrzne wykańczamy na wysoki połysk, a ich łączenie nie posiada fug, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości jest o wiele łatwiejsze. Każda z płyt dopasowywana jest do siebie na podstawie użyłowienia, co po ostatecznym montażu daje efekt jednego dużego elementu.

Nasza rada

Drobne uszkodzenia schodów kamiennych naprawia się przez zastosowanie szpachli epoksydowej lub cementowej. Odpowiednie impregnaty chronią schody granitowe lub marmurowe przed ewentualnymi przebarwieniami.

Schody kamienne wewnętrzne to tysiące możliwości dla miłośników naturalnych materiałów. Można tu zdecydować się na niemal każdy jego rodzaj. Idealnie zaprezentują się z w połączeniu ze szkłem, drewnem czy metalem. Zyskują Państwo dzięki nim uniwersalne, ponadczasowe wnętrze.

Istnieje możliwość, aby wykonać schody kamienne wewnętrzne z podświetleniem stopni. W takim wypadku stopnie zostaną delikatnie wysunięte, a od spodu wykonamy niewielki, podłużny otwór, w którym zamontowana zostanie przewód z lampkami led.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top