Rzeźby kamienne to modny i stylowy dodatek dekoracyjny, nie tylko do ogrodu. Stanowić może też niezwykłą ozdobę eleganckiego wnętrza. Kamień, dzięki temu, że jest tworzywem bardzo trwałym, pozwala na stworzenie takich ozdób, których nigdy nie udałoby się wykonać z drewna lub szkła. Do najmodniejszych w ostatnich czasach należą kamienne fontanny, buty czy dzbany, ozdobne donice lub figury.

Zapraszamy do IdealStones z własnym projektem czy pomysłem, który nasi projektanci dopracują w każdym szczególe, a nasi pracownicy produkcji – wykonają.

 

Moda na rzeźby kamienne to przejaw przenikania się trendów między wszystkimi kontynentami. Europa i świat stoją dziś przed nami otworem. Dużo podróżujemy i wiele widzimy. Stąd czerpiemy inspirację i pomysły na nasze wnętrza. Rzeźby, które robimy według indywidualnych projektów zawsze coś oznaczają, mają o czymś przypominać. To nie tylko ozdoba, ale też i pamiątka, wspólnych przeżyć, wspólnych chwil, momentu zauroczenia jakimś krajem czy miejscem.
W architekturze krajobrazu, w ogrodach stylizowanych na wiejskie, klasyczne, dworskie, chińskie, japońskie czy angielskie, kamienne rzeźby stanowią mocny punkt dekoracyjny, stając się centralnym punktem ogrodu.
Rzeźba nie musi stanowić ozdoby tylko ogrodu czy otoczenia domu. W domu może stać się punktem dekoracyjnym, podkreślającym design miejsca i ulubiony styl właścicieli. A w IdealStones wykonamy rzeźby w stylu klasycznym i nowoczesnym. Wiele z tych, które już zrobiliśmy, stało się pomnikami, które mijacie Państwo na co dzień – pomniki w centrum miasta, na skwerze czy w parku.