Płyty kamienne na podłogę

Aranżacja wnętrz to bardzo ważny proces, który zdefiniuje cały design naszego domu lub mieszkania. Płyty kamienne na podłogę to pierwszy element, który musi znaleźć się w naszej nieruchomości jeszcze zanim pojawią się w niej meble. Dlatego tak ważne jest, aby były one odpowiednio dobrane do naszego gustu i zamysłu wykończenia wnętrz, ponieważ stanowić będą podstawę całości. Płyty kamienne na podłogę możemy wybrać z większej ilości materiałów, a to dlatego, że nie są narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu ich żywotność zdecydowanie wzrasta. Przebierać mogą Państwo między marmurem, granitem, piaskowcem itp.

Nasza rada

Aby kamienna podłoga służyła nam możliwie jak najdłużej, należy zabezpieczyć płyty odpowiednimi preparatami do impregnacji albo, jak w przypadku marmuru czy wapienia, pokryć specjalnym preparatem utwardzającym, zwiększającym odporność posadzki na ścieranie.

Płyty kamienne na podłogę posiadają zdecydowaną przewagę nad płytkami ceramicznymi, ponieważ są trwalsze, a do tego dodają do wnętrz niesamowitego klimatu. Co więcej, są one ekologiczne i świetnie rozprowadzają ciepło przy zastosowaniu ogrzewania podłogowego. Płyty kamienne na podłogę układane są w systemie bezfugowym. Dzięki czemu po położeniu na posadzce płytki wyglądają jak jedna duża płyta pokrywająca całą powierzchnię. Takie rozwiązanie, to komfort pod kątem sprzątania i zachowania całości w czystości. Płyty kamienne na podłogę posiadają zdecydowaną przewagę nad płytkami ceramicznymi.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top