Płyty kamienne na taras

Taras to miejsce odpoczynku całych rodzin, dlatego tak ważne jest, aby miejsce to było komfortowe i wprawiało domowników w dobry nastrój. Nic nie poprawia tak dobrze humoru, jak miejsce, które tworzą płyty kamienne na taras. Są one nie tylko ekologicznym, ale również bardzo efektownym rozwiązaniem. Nadają naszemu miejscu wypoczynku całkowicie nowego znaczenia. Szczególnie dobrym wyborem na płyty kamienne na taras będzie granit, który cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i panujące warunki atmosferyczne. Wystarczy, że zaraz po ułożeniu płyt zostaną one odpowiednio zaimpregnowane.

Nasza rada

Aby zadbać o czystość na tarasie, wystarczy, że od czasu do czasu umyją Państwo kamień wodą pod ciśnieniem. Jeżeli chodzi o detergenty, to najlepiej jest wybrać te, które mają naturalny i delikatny skład.

Płyty kamienne na taras, to przede wszystkim ozdoba, która sprawia, że Państwa ogród wygląda na kompletny i niezwykle designerski. Ciekawy wygląd kamienia zyskał wielkie uznanie u architektów na całym świecie. Płyty kamienne na taras to szczególnie dobry wybór dla osób, które lubią naturę oraz niebanalne wzory, które towarzyszą użyłowienia każdego z kamieni. W IdealStones przygotujemy dla Państwa indywidualny projekt. Mogą Państwo swobodnie wybrać rozmiar płyt, kształt i rodzaj wykończenia powierzchni.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top