Płyty kamienne na ścianę

Płyty kamienne na ścianę określane są jako niebanalna ozdoba domów. Co ciekawe najchętniej wybieranymi opcjami są te, w których górna powłoka została wykończona na tak zwany „antyk”. Jest to nic innego jak pozostawiona nieregularna struktura, która przyciąga do siebie uwagę i dodaje wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Płyty kamienne na ścianę łączone są ze sobą na zasadzie dopasowania użyłowień. Dzięki czemu połączone ze sobą elementy wyglądają jak jedna duża płyta zamontowana na ścianie. Brak fug zapewnia duże ułatwienie pod kątem czyszczenia oraz ogólnym zachowaniu czystości.

Nasza rada

Jeżeli płyty kamienne mają pokryć całą ścianę, to najlepszym pomysłem będzie wybór materiału na samym końcu, kiedy urządzone mamy już całe wnętrze. Płyty z kamienia naturalnego mają być dopełnieniem całości, a nie jego podstawą.

Wiem, że aranżacja domu nie jest najłatwiejszym zadaniem. Dlatego jeżeli chcą Państwo, aby w Waszym domu znalazły się płyty kamienne na ścianę, to najlepszym na to materiałem będzie granit i marmur. Aczkolwiek należy pamiętać, że oba te kamienie trzeba zaimpregnować zaraz po montażu, ponieważ podniesie to ich żywotność i sprawi, że płyty kamienne na ścianę będą inwestycją na długie lata! Do codziennej pielęgnacji wystarczy lekko ciepła woda oraz delikatny środek czyszczący. Należy unikać mocnych chemikaliów, które mogą zmatowić kamień lub zniszczyć jego górną powierzchnię.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top