Płyty kamienne

Płyty kamienne na podłogę

Idealnie współgrają z ogrzewaniem podłogowym. Dużo dłużej utrzymują w sobie ciepło i lepiej je oddają.

Płyty kamienne na ścianę

Łatwe w utrzymaniu – wystarczy okresowo je wyczyścić i zaimpregnować, co gwarantuje trwałość na wiele lat.

Płyty kamienne na taras

Niezwykle trwałe i łatwe w pielęgnacji, a co więcej wprowadzają do ogrodu niezwykły klimat, dzięki któremu czujemy się bliżej natury.

Płyty kamienne to jedne z najbardziej eleganckich i stylowych wyborów, jeśli chodzi o materiały wykończeniowe w domu. Marmur i granit to materiały naturalne o wyjątkowej strukturze i kolorze, który może nadać Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Płyty kamienne to doskonały materiał do dekoracji ścian, a dzięki nowoczesnym technikom kamieniarstwa, takim jak Stonevision i Bookmatch, możliwe są niebanalne aranżacje, które zachwycą każdego.

Chcieliby Państwo posiadać płyty kamienne na ścianie lub posadzce bez widocznych łączeń i przejść pomiędzy żyłami lub smugami charakterystycznymi dla płyt z kamienia. Spoiny i fugi są niemal niewidoczne dla oka. Dzięki technice Stonevision można dopasować do siebie kamienne elementy w taki sposób, że ułożona z kamiennych tafli ściana lub posadzka będzie jednolita, dopasowana żyłami i smugami łączącymi się ze sobą. W ten sposób wizualnie uzyskają Państwo efekt jednej, jednorodnej tafli kamienia na ścianie czy podłodze. Osiąga się wówczas efekt przestrzeni.

Jak to robimy w IdealStones?

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top