Płytki kamienne na taras

Taras jest to miejsce nie tylko do odpoczynku na świeżym powietrzu, ale również wizytówka naszego domu. Dlatego idealnym wyborem jego wykończenia będą płytki kamienne na taras. Są one niezwykle trwałe i łatwe w pielęgnacji, a co więcej wprowadzają do ogrodu niezwykły klimat, dzięki któremu czujemy się bliżej natury.

Jaki kamień na płytki kamienne na taras wybrać? Różnorodność barw, rodzajów, kształtów i wielkości pozwala na nieograniczone możliwości efektownej aranżacji tarasu. Jednak najbardziej polecanym kamieniem jest oczywiście grani, który posiada wysoką odporność na ścieranie, dlatego będzie bardzo trwałym materiałem. Aczkolwiek równie dobrym wyborem okaże się Bazalt, który także jest trwałym i odpornym na różne warunki atmosferycznym kamieniem.

Nasza rada

Podczas wyboru kamienia na taras, powinni Państwo kierować się nie tylko wyglądem materiału, ale przede wszystkim jego wytrzymałością i trwałością. Kamień naturalny na tarasie narażony jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego tak ważne jest, aby surowiec był bardzo odpowiednio dobrany, by mógł zachować swój ponadczasowy wygląd na lata.

Płytki kamienne na taras, to tak naprawdę małe bloki materiału, które wyglądają jak kostka. Pomiędzy kawałkami znajduje się piasek, który odpowiada za stabilizację materiału i ułatwia zachowanie go w czystości.

Jeśli chodzi o pielęgnacje, to wystarczy, że co jakiś czas płytki kamienne na taras zostaną umyte wodą pod ciśnieniem. Będzie to wystarczający zabieg, aby zachować ich czystość i elegancki wygląd

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top