Płytki kamienne na ścianę

Płytki kamienne na ścianę to jeden z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych nie tylko łazienek, ale również pokoi dziennych, holów lub korytarzy. Co je wyróżnia spośród innych materiałów, którymi możemy wykończyć nasze pomieszczenie? Przede wszystkim są one łatwe w utrzymaniu, wystarczy okresowo je wyczyścić i zaimpregnować, co gwarantuje trwałość na wiele lat bez konieczności wymiany. Dodatkowo są ekologiczne, a ich wygląd dodaje do pomieszczenia elegancji i awangardy. Duży wybór materiałów, z których możemy wykonać płytki kamienne na ścianę, powoduje często duże zakłopotanie. Jednak nie muszą się Państwo przejmować, ponieważ nasi specjaliści pomogą dobrać Wam odpowiedni materiał, który idealnie współgrać będzie z wnętrzem domu.

Nasza rada

Aby zabezpieczyć kamień na ścianach przed korozją, należy go zabezpieczyć albo lakierem wodnym, albo, jak w przypadku marmuru czy wapienia, pokryć specjalnym preparatem utwardzającym, zwiększającym odporność posadzki na ścieranie.

Klasyka połączona z eleganckim wyglądem kamienia naturalnego doda do Państwa wnętrz niesamowitego wyglądu. Co ciekawe, materiał ten dopasowuje się do każdego stylu wykończenia wnętrz, bez względu na to czy jest to styl glamour, czy industrialny. Płytki kamienne na ścianę idealnie dopasują się do każdego z nich.

Jaka wielkość płytek będzie odpowiednia? To zależy tylko i wyłącznie od Państwa preferencji. Nasi specjaliści przygotują dla Państwa indywidualny projekt, który pokaże nie tylko końcowy wygląd ściany, ale także pozwoli na dobranie odpowiedniej wielkości.

Płytki kamienne na ścianę nie posiadają łączeń z fug, dzięki czemu zachowanie ich w czystości jest dużo łatwiejsze, a dodatkowo jest to kolejny atut wizualny, ponieważ każda z płytek dopasowana jest do siebie pod kątem użyłowienia, dzięki czemu po montażu na ścianie, wyglądają one jak jedna duża płyta.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top