Płytki kamienne na posadzkę

Wystrój wnętrza zawsze zaczyna się od wyboru materiału, który znajdzie się na podłodze. Ogromną popularnością cieszą się płytki kamienne na posadzkę, które mają zdecydowaną przewagę nad panelami, parkietem lub klasycznymi płytkami. Te wykonane za naturalnego materiału są przede wszystkim ekologiczne, a do tego gwarantują wytrzymałość i trwałość na lata. Dodatkowo płytki kamienne na posadzkę idealnie współgrać będą z ogrzewaniem podłogowym, ponieważ naturalne materiały dużo dłużej utrzymują w sobie ciepło i lepiej je oddają. Kształt płytek ułożonych na posadzce zależy od rodzaju kamienia oraz wymiarów, jakie ustalą Państwo z naszymi specjalistami.

Nasza rada

Aby zabezpieczyć kamień na posadzce przed korozją, należy go zabezpieczyć albo lakierem wodnym, albo, jak w przypadku marmuru czy wapienia, pokryć specjalnym preparatem utwardzającym, zwiększającym odporność posadzki na ścieranie.

Zdecydowanie najlepszym wyborem na płytki kamienne na posadzkę będzie granit. Jest on odporny na ścieranie, dzięki czemu podłoga z kamienia będzie towarzyszyć Państwu latami. Posadzkę z kamienia można wykonać z regularnych prostokątów, kwadratów, wielokątów, ale też z nieregularnych kamiennych odłamków. Wybór należy do Państwa. Wykończeniem powierzchni jest połysk, dzięki czemu płytki kamienne na posadzkę są bardzo równe i gładkie w dotyku. Położenie ich na posadzce nie wymaga stosowania fug, dzięki czemu zachowanie ich w czystości jest dużo łatwiejsze.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top