Parapety z konglomeratu

Parapety z konglomeratu to doskonały sposób na podkreślenie elegancji wnętrza. Dzięki wysokiej jakości materiałów są one nie tylko estetyczne, ale także bardzo praktyczne. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dlatego idealnie dopasują się do każdego wystroju wnętrz. Bez względu na to, czy wolą Państwo klasyczną elegancję, czy nowoczesny minimalizm.

Dzięki swojej wytrzymałości parapety z konglomeratu odporne są na wilgoć i zmieniającą się temperaturę. Warto dodać również że parapety, które zostały wykonane z konglomeratu to nie tylko doskonała jakość, ale także przystępna cena. Dzięki temu możesz uzyskać wysoki standard bez konieczności pokładów dużych kwot na aranżację wnętrza.

Nasza rada

Parapety wykonane z konglomeratu są bardzo wytrzymałe i odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Jednak należy pamiętać, iż trzeba je zabezpieczać przed mocnymi promieniami słońca, ponieważ mogą one zmienić swoją barwę.

Wykonujemy parapety z konglomeratu na wymiar według wszystkich wytycznych, które ustalą Państwo z naszymi specjalistami. Warto pamiętać, iż tego typu produkt powinien być wybrany na samym końcu aranżowania wnętrza, ponieważ parapety z konglomeratu mają stanowić wyłącznie uzupełnienie wyglądu pomieszczenia. Szeroka baza kolorystyczna oferuje nam maksimum kolorów od bieli, przez beże i brązy, po czerń. W przypadku uszkodzenia np. silnego uderzenia, przy którym powstał delikatny uszczerbek, wystarczy uzupełnić szczelinę żywicą i wypolerować do uzyskania jednolitej powierzchni.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top