Parapety kamienne

Parapety kamienne to ważny element wyposażenia każdego domu, nie tylko ze względu na ich funkcjonalność, ale także wpływ na wygląd wnętrza. W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na parapety kamienne, wykonane zostały z granitu czy marmurowe. Powodem tego jest ich trwałość i elegancki wygląd.

Jakiego kamienia użyć na parapety kamienne? Sprawdzi się każdy, z którego można wyciąć płytę odpowiedniej wielkości. Najczęściej wybór naszych klientów pada na dwa materiały: granit i marmur. Te dwa materiały naturalne są trwałe, eleganckie i oferują szeroki wachlarz możliwości do wyboru.

Parapety kamienne z granitu i marmuru oferują wiele kolorystycznych możliwości, co pozwala dopasować je do każdego wnętrza. W przypadku parapetów zewnętrznych, parapety granitowe są nie tylko trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, ale także dodają elegancji i wartości estetycznej każdemu budynkowi.

Niepodważalnymi zaletami, jakie posiadają parapety granitowe i parapety marmurowe to:

Nasza rada

Parapety kamienne są bardzo wytrzymałe i odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Jednak należy pamiętać, iż trzeba je zabezpieczać przed mocnymi promieniami słońca, ponieważ mogą one zmienić swoją barwę.

Wykonujemy parapety kamienne na wymiar według wszystkich wytycznych, które ustalą Państwo z naszymi specjalistami. Warto pamiętać, iż tego typu produkt powinien być wybrany na samym końcu aranżowania wnętrza, ponieważ parapety z konglomeratu mają stanowić wyłącznie uzupełnienie wyglądu pomieszczenia. Szeroka baza kolorystyczna oferuje nam maksimum kolorów od bieli, przez beże i brązy, po czerń. W przypadku uszkodzenia np. silnego uderzenia, przy którym powstał delikatny uszczerbek, wystarczy uzupełnić szczelinę żywicą i wypolerować do uzyskania jednolitej powierzchni.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top