IdealStones z pasji do kamienia

o firmie idealstones

Zadbamy o każdy cal Twojego wnętrza!

Firma IdealStones to ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży kamieniarskiej. Nasi specjaliści śledzą światowe trendy, doskonalą wiedzę i umiejętności. Właśnie dlatego współpracujemy z inwestorami przy realizacji nawet najbardziej precyzyjnych i nietypowych zleceń. Kamień z naszej hurtowni oraz wykonane przez nas realizacje możecie Państwo podziwiać w hotelach, obiektach sakralnych, obiektach użyteczności publicznej, restauracjach, apartamentach, pałacykach i dworkach, domach i mieszkaniach w całej Polsce.

IdealStones to:

12
lat tradycji
1500
realizacji
650
ton kamienia

Pomożemy Ci na każdym etapie

Usługi kamieniarskie IdealStones skierowane są do osób poszukujących niebanalnych i stylowych rozwiązań do swoich domów i parafii. Do produkcji blatów, umywalek czy brodzików prysznicowych używamy najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów i nowoczesnej technologii. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo unikalne elementy wyposażenia łazienek, oparte na nowatorskim wzornictwie i światowych trendach.

Każdy nasz projekt jest dopracowany do perfekcji, zachwycając jakością wykonania i oryginalnością. Sprawia to nie tylko inwencja projektantów, ale też unikalny charakter każdego projektu, a także użyłowienie kamienia.

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top