Brodzik z konglomeratu

Ciesz się funkcjonalnością i luksusem w swojej łazience. Wystarczy, że znajdzie się w niej brodzik z konglomeratu o strukturze kamienia. Idealnie uzupełni wnętrze i nada mu niebanalnego wyglądu. Konglomerat to w 95% zmielony marmur lub granit, który wzbogacony jest żywicą poliestrową. Dzięki temu produkt jest trwały i odpory na wszelakie uszkodzenia. Wielkim atutem, który posiada brodzik z konglomeratu, jest to, iż przyjmuje on temperaturę otoczenia i staje się ciepły w dotyku. Doskonale zaprezentuje się w każdym wnętrzu bez względu na wybrany design.

Nasza rada

Do czyszczenia brodzika kamiennego, nie należy używać preparatów, które przeznaczone są do tworzyw sztucznych. Szczególnie niebezpieczny dla kamienia naturalnego jest chlor oraz kwasy zawarte w popularnych preparatach do czyszczenia kamienia i osadów z mydła i wody.

Jak wygląda sam proces zakupowy? Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszym Biurem Obsługi Klienta i umówią się na spotkanie, podczas którego wspólnie ustalicie najważniejsze rzeczy, takie jak:

  • wybór płyty, z której wykonany zostanie brodzik z konglomeratu,
  • określenie wymiarów,
  • określenie terminu realizacji.

Podczas kolejnego spotkania przedstawimy Państwu projekt, na podstawie którego wykonany zostanie brodzik z konglomeratu. Nasza usługa jest kompleksowa, dlatego zajmiemy się również pomiarem i montażem.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top