Brodzik kamienny na wymiar

Elegancka łazienka wymaga, aby zadbać o wszystkie szczegóły. Każdy element, który się w niej znajduje, powinien ze sobą współgrać, tworząc niepowtarzalną całość. Wiemy, jak ważnym wyborem jest wybór odpowiedniego elementu armatury łazienkowej. Dlatego uważamy, że najlepszym możliwym wyborem jest brodzik kamienny na wymiar. Nasi specjaliści pomogą Państwu w każdym etapie realizacji. Zrealizujemy dla Państwa każdy wymiar oraz kształt.

Nasza rada

Do czyszczenia brodzika kamiennego, nie należy używać preparatów, które przeznaczone są do tworzyw sztucznych. Szczególnie niebezpieczny dla kamienia naturalnego jest chlor oraz kwasy zawarte w popularnych preparatach do czyszczenia kamienia i osadów z mydła i wody.

Brodzik kamienny na wymiar, to dobra decyzja, jeżeli Państwa łazienka nie posiada standardowych kształtów. Wiemy, jak wielkim wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniej armatury, która dopasowana będzie do niestandardowych kształtów. Brodzik kamienny na wymiar zniweluje ten problem, ponieważ nasi eksperci stworzą projekt dopasowany do Państwa potrzeb. Co więcej, oprócz brodzika, wykonane mogą zostać panele naścienne, które sprawią wrażenie wydzielonej przestrzeni. Są one łączone bez fug, dlatego zachowanie czystości jest dużo łatwiejsze. Brodzik kamienny na wymiar to funkcjonalność w ekologicznym wydaniu

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top