Brodzik kamienny designerskim rozwiązaniem w Twojej łazience

Brodzik kamienny na wymiar

Brodzik kamienny na wymiar, to dobra decyzja, jeżeli Państwa łazienka nie posiada standardowych kształtów.

Brodzik 90x90

Brodzik kamienny 90×90 idealnie odnajdzie się w łazienkach, które nie mają dużej powierzchni, ale zależy nam, aby były one jak najbardziej funkcjonalne.

Brodzik 100x100

Brodzik kamienny 100×100 to ekologiczna alternatywa dla brodzików, które wykonane zostały z tworzyw sztucznych, takich jak akryl.

Brodzik z konglomeratu

Idealnie uzupełni wnętrze i nada mu niebanalnego wyglądu. Konglomerat to w 95% zmielony marmur lub granit, który wzbogacony jest żywicą poliestrową.

Brodzik z kamienia naturalnego to coraz bardziej popularne rozwiązanie w aranżacji łazienek, zwłaszcza dla osób, które szukają czegoś wyjątkowego i trwałego. Ten rodzaj brodzika jest wykonany z naturalnego kamienia, takiego jak marmur, granit, kwarcyt czy trawertyn, co pozwala na stworzenie jedynych w swoim rodzaju detali i dodanie naturalnego piękna do wnętrza.

Brodzik z kamienia naturalnego to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale także designerskie uzupełnienie łazienki. Dostępne są różne kolory i wzory, a także różne kształty i wielkości, co pozwala na dopasowanie brodzika do każdej aranżacji wnętrza.

Brodzik kamienny - czym jest i jakie ma zalety

Brodzik z kamienia naturalnego to rodzaj brodzika, który jest wykonany z kamienia naturalnego, takiego jak marmur, granit, trawertyn lub kwarcyt. W IdealStones kamień jest obrabiany przy użyciu nowoczesnego centrum numerycznego i polerowany, aby uzyskać gładką powierzchnię, która jest odporna na zarysowania i plamy.

Brodzik z kamienia wyróżnia przede wszystkim:

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top