Blat z konglomeratu

Blat z konglomeratu idealnie spełnia swoje zadanie zarówno w kuchni, jak i łazience. Ten niepozorny materiał jest odporny na wilgoć i zabrudzenia. Każdy blat z konglomeratu tworzony jest na indywidualne zamówienie. Jego zdecydowaną przewagą jest fakt, iż w razie zniszczeń wystarczy wypolerować górną powłokę, aby produkt ponownie wyglądał jak nowy.

Nasza rada

Jak z tak bogatej oferty wybrać tę najlepszą? To proste! Blat z marmuru syntetycznego jest produktem luksusowym, ma podkreślić piękno i styl łazienki. Wybrać Państwo powinni tę ofertę, która najbardziej się spodoba. To będzie ta, która idealnie dopełni obrazu całokształtu Waszej łazienki.

Blat z konglomeratu składa się w 95% ze zmielonego granitu lub marmuru, połączonego z żywicą poliestrową. W przeciwieństwie do blatów wykonanych z kamienia naturalnego przyjmuje temperaturę otoczenia, stając się ciepłym w dotyku. Blat z konglomeratu odróżnia się od granitu lub marmuru również niska odporność na wysoką temperaturę, a więc niewskazane jest stawianie na nim gorących naczyń.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top