Blat kuchenny do kuchni

Blat kamienny do kuchni posiada zdecydowaną przewagę nad tymi, które zostały wykonane z laminatu lub płyt drewnianych. Wszystkie blaty, które opuszczają IdealStones, posiadają gwarancję trwałości oraz odporności na wilgoć. Dodatkowym atutem, który pozwala na stworzenie oryginalnych wnętrz, są niepowtarzalne wzory i kolorystyka każdego kamienia, który posiadamy w swojej ofercie. Dzięki temu każdy blat kamienny do kuchni staje się całkowicie niepowtarzalny.

Nasza rada

Jak z tak bogatej oferty wybrać tę najlepszą? To proste. Kamienny blat jest produktem luksusowym, ma podkreślić piękno i styl pomieszczenia. Wybrać Państwo powinni tę ofertę, która najbardziej się spodoba. To będzie ta, która idealnie dopełni obrazu całokształtu Waszej kuchni.

Aranżacja wnętrz nie musi być ciężki zadaniem. Wystarczy, że postawisz na blat kamienny do kuchni wykonany przez IdealStones. Nasi specjaliści zaopiekują się Państwem, począwszy od wyboru kamienia, aż po sam montaż. Wykorzystywane przez nas technologie pozwolą na dostosowanie powierzchni blatu według Państwa oczekiwań. Dostępne są trzy rodzaje wykończenia powierzchni – antyk, mat i połysk.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top