Blat kamienny do łazienki

W naszej ofercie znajdą Państwo mnóstwo inspiracji na blat kamienny do łazienki.

W dokonaniu wyboru materiału, z którego wykonany zostanie blat kamienny do łazienki, pomogą Państwu nasi doradcy i projektanci.

Wykończenie powierzchni dostępne jest w trzech wariantach – połysk, mat oraz antyk. Umywalki można osadzić na blacie na różne sposoby, osiągając zgodność wykonanych nacięć co do milimetra, dzięki nowoczesnej technologii i znajomości obróbki kamienia na blaty. Możemy je podwiesić, nałożyć, czy licować z blatem. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Państwa pytanie w tym zakresie.

Nasza rada

Jak z tak bogatej oferty wybrać tę najlepszą? To proste. Kamienny blat jest produktem luksusowym, ma podkreślić piękno i styl łazienki. Wybrać Państwo powinni tę ofertę, która najbardziej się spodoba. To będzie ta, która idealnie dopełni obrazu całokształtu Waszej łazienki.

Blat kamienny do łazienki ma wiele pozytywnych cech, dzięki którym idealnie sprawdza się w aranżacji wnętrz. Nasza oferta kamieni jest bardzo szeroka, ale z pewnością każdy z Państwa znajdzie materiał idealny dla siebie.

Zaawansowana technologia obróbki płyt pozwala dostosować blat kamienny do łazienki do pomieszczeń o różnym designie. Właśnie dzięki takim zabiegom salon kąpielowy zyskuje swój własny i niepowtarzalny charakter!

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top