Ambony

Ambony to miejsce, które jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia obiektów sakralnych. Powinny zawsze znajdować się niedaleko ołtarza. Dlatego też bardzo często wykonuje się ambony i ołtarze w tak zwanym „zestawie”. Dzięki temu wnętrze nabiera spójności i sprawia wrażenie kompletnego. Najchętniej wybieranym materiałem do wykonania ambon jest granit lub marmur, oba te materiały gwarantują trwałość na lata. Oczywiście zawsze polecamy, aby je zaimpregnować, co dodatkowo podniesie czas ich żywotności.

Nasza rada

Jak najlepiej wybrać odpowiedni materiał? Naszym zdaniem należy kierować się wyglądem całego obiektu, ponieważ to do niego ma się wpasować ambona i ołtarz. Jeżeli nie będą Państwo w stanie podjąć jednoznacznego wyboru, to najlepiej jest postawić na stonowany kolor, taki jak beż.

W naszym zespole znajdują się wyłącznie specjaliści w zakresie tworzenia obiektów sakralnych. Wykonane przez nas ambony znajdują się w świątyniach w całym kraju, podnosząc ich rangę i prestiż. Pomogą Państwu w każdym etapie realizacji zamówienia. Od wykonania pomiarów, przez wybór kamienia i stworzenie projektu, po sam transport i montaż ambony w obiekcie sakralnym.

Współpracujemy z parafiami z całej Polski w zakresie renowacji kamiennych elementów. Dlatego możemy gwarantować Państwu zadowolenie z wykonanego przez nas projektu.

Galeria Realizacji

IdealStones Sp. z o. o.

ul. Pod Borem 20
36-060 Głogów Małopolski
POLSKA

NIP: 517-02-76-264
REGON: 180392492

Telefon

Obsługa klienta:
+48 608 041 644

Kierownik Działu Handlowego i Projektów:
+48 880 525 367

Email

idealstones@idealstones.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy:

Scroll to Top